Комфортний і недорогий відпочинок у Славському    +38 (067) 99-79-711

Отдых в Славском зимой 2014

Відпочинок у Славському - Карпати чекають вас!

Відпочинок у Славському відкриє для вас справжні Карпати. Це місце вже давно стало улюбленим для відпочинку багатьох туристів, причому як українських, так і іноземних. Тим більше, українським туристам вже давно пора оцінити красу Українських Карпат і побачити їх перевага перед заморськими курортами. Адже тільки тут ви зможете відчути себе як вдома, затишно і комфортно, а гуцульське гостинність нагадає вам про дійсно рідних місцях. Славське - це один з тих курортів Карпат, які користуються величезним успіхом, причому як в зимовий, так і в літній час. Рекомендуємо вам вибрати готель Наталі, про нього найкраще відгукуються гості Карпат.
 
Славське - це вічнозелені хвойні ліси, розташовані на хребтах Бескидів і Горганів - національного природного парку та природного заповідника. За рахунок того що курорт закрито цими гірськими масивами, місцевий мікроклімат унікальний і надзвичайно корисний. А багатовікові кедрові і ялицево-букові ліси тільки вносять свою чарівність в ландшафт Славського.  

Відпочинок у Славському влітку - екскурсії та походи

Отдых в Славском летомГірськолижний спорт і туризм - це основний напрямок у сфері активного зимового туризму. Тут себе можуть спробувати і новачки, і професіонали катання на лижах. В теплу пору є й інші можливості для активного відпочинку:

  • змагання на річці,
  • походи в ліс за ягодами і грибами,
  • дружні збори біля багаття,

— Кожен момент у Славському залишиться у вашій пам'яті.

Це ж можна сказати і про гостинність готелів та готелів у Славському,  , які пропонують комфортні умови розміщення та висококласний сервіс. Це робить Славське більш елітним курортом і просто відмінним місцем для сімейного, дитячого, індивідуального, романтичного або спортивного відпочинку. 

Взимку в Славському добре зустрічати Новий рік

Новый год отдых в Славском и Карпатах

Але відпочинок у Славському - це не тільки гірськолижний спорт, змагання та походи. Славське ціни в 2014 сезоні обіцяє цілком розумні. Ви також можете влаштувати і більш інтелектуальний відпочинок, організувавши екскурсію по самому курорту або ж по його околицях. А тут точно є на що подивитися!

  • Гуцульская культура,
  • місцева історія,
  • колоритні традиції,

— Все це приведе вас в захват, подарує приємні спогади та незабутні відчуття. Звичайно ж, для екскурсійного відпочинку туристи найчастіше вибирають літній період, а й взимку ви можете відвідати цікаві історичні місця Карпат і Славського. Крім того, останнім часом у багатьох відпочиваючих стає традицією зустрічати Новий рік саме тут, у Славському. Благо, для цього свята тут завжди є все необхідне - хороший готель, сніг за вікном і відмінна погода!

 

Але і це не все. Відпочинок у Славському взимку подарує вам і яскраві творчі моменти. А все тому, що тут проходять різні рок-фестивалі, художні пленери та музичні заходи. Саме тому відпочинок у Славському можливий цілий рік, так як курорт може в будь-який час здивувати, порадувати і зачарувати.

Проводите відпочинок у Славському цілий рік - і взимку, і влітку!

Забронювати номер:Контакти:

Украина, Львовськая область,
Сколевський район, пгт Славское,
ул. Рожаночка, 2

Служба бронирования:
+38 (067) 99-79-711
+38 (095) 14-47-999
+38 (063) 16-05-999
+38 (048) 73-75-999
E-mail: info@sezon.in
skype My status:sezon.in